SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 111,52m2 ne shitje ne Dardani afer Sach Caffe
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
184209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 111,52m2 ne shitje ne Dardani afer "Sach Caffe", ndersa siperfaqe faktike ka mbi 120m2, eshte ne katin e tete, dy lifta ne hymje, ka kete renditje:

-dhome dite
- kuzhine të veçantë me tryezari
-tri dhoma te gjumit
-banjo
-wc
-dy shpajza dhe
-dy ballkone.

Cmimi eshte 140.000.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »