SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira per Zyrë te Semaforat Kryesor
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '18
ID e produktit :
184211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa për zyre me qira e përshtatëshme për shum veprimtari biznesi.
Banesa gjendet te semaforat kryesorë te katedralja, është në katin e parë,ka 3 dhoma,nxemje qendrore,2 klima dhe pamje në dy anë.Cmimi 500 euro i negociushem.
Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »