SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ( 96.71 m2) ne Lakrishte (Dukagjini Residence);Kati II (2+1)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
184234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lakrishte (Dukagjini Residence).
Banesa ka siperfaqe prej 96.71 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Trapezari
Depo
Banjo/WC
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte, me pamje te mrekullushme nga kryeqyteti ,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese.
Kati II.

Çmimi :1000 €/m2.

Tel:045560960
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »