SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë per Zyrë në lagjen Ulpiana
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen per zyre e cila gjendet ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, afer AAK-se ne Ulpiane, Prishtine. Banesa gjendet ne katin e pare dhe e njejta ka siperfaqe prej 60 m2. Banesa perbehet nga keto njesi: 3 dhoma, 2 terraca, 1 banjo, 1 korridor.Cmimi 400 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »