SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Shitje (94.15 m2)Rruga B, Bregu i Diellit (Kompleksi Agro Trade)2+1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
184243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit ( Kompleksi Agro Trade ).
Banesa ka siperfaqe prej 94.15 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine me trapezari
Depo
Banjo/WC
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese etj.
Kati I,VI&VII.

Çmimi :1000 €/m2 .

Tel: 045560960
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »