SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje (92.51 m2) Bregu i Diellit Rruga B (Kompleksi Agro Trade) 2+1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
184245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesa ne lagjen Bregu i Diellit ( Kompleksi Agro Trade ).
Banesa ka siperfaqe prej 92.51 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine me trapezari
Depo
Banjo/WC
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese etj.
Kati I,II,III,IV,V,VI dhe VII.

Çmimi : 1000 €/m2 (i negociushem)

Tel:045560960
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »