SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira/Bashkepunim me grupin e baletit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
184302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira lokali ne qender te Prishtines,rr.Bajram Kelmendi.Ka 200 m2.
Eshte shume e pershtatshme per zyre dhe aktivitete te ndryshme kulturore e sportive apo edhe depo pasi ka hapesire.Aktualisht ekziston nje grup baleti me dite te caktuara te interesuarit mund te behen pjese per shfrytezim me marreveshje dhe qiraja paguhet per gjysme.Per qiragjinje te rij eshte hapesire dhe mundet te ndryshohet sipas kerkeses se qiramarresit.Cmimi i qirase i pershtatshem dhe i negocueshem.
Kontakti cdo dite nga ora 08 deri 20;00 ne numrin 044646431
Informata rreth publikuesit
Egzon
Hilton Head Island, South Carolina
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »