SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 40m2 ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
184316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 40m2 ne Ulpiane .
Banesa posedon dhome gjumi,kuzhine dhe banjo.
Gjendet ne katin e 3te.

049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »