SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 330m2 me qira në Dragodan - Arbëri.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
184319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Dragodan, ka gjithsej 2 kate dhe 3 Ari oborr.
Shtëpia posedon gjenerator, kondicioner në cdo dhomë, kamin dhe rezervuar të ujit.
Shtëpia gjithashtu ka alarm, kamera dhe dritare të siguruara.
Oborri posedon kuzhinë verore, grill, fontanë dhe WC.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
| 1 Sallon me dy Hapsira
| 1 Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Kati i 2-të:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom me garderobë dhe banjo)
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »