SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyrja 80m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
184328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyrja 80m2 me qira ne Qender.Eshte e pershtateshme per zyre, ku deri me tani ka qene duke funksionuar si zyre. Banesa ka 3 dhoma te pershtateshme per pune, posedon 2 ballkone dhe shpajz, banesa eshte ne katin e dyte.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »