SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
184331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia tri kate me rreth 330 m² të banuara me këtë renditje:
Kati përdhez posedon lokale 80m².
Kati i parë sallon,kuzhinë një banjo, një tualet dhe një ballkon.
Kati i dytë tri dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkona.
Kati i tretë sallon,kuzhinë,dy dhoma gjumi, nje banjo dhe një ballkon.
Çmimi i shtëpis është sipas marrëveshjes.
Gjendet afër Universitetit të qytetit.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »