SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal - Zyre 330m2 me qira në Bregun e Diellit.
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
184341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Bregun e Diellit në rrugën kryesore, afër furrës “Qerimi 1”.
Zyrja ndodhet në katin e 1-rë dhe është e ndarë me xhama në 10 Hapsira Pune, të cilat mund të ndryshohen varësisht kerkesave. Gjithashtu zyrja posedon edhe 2 WC.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »