SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese per afat te shkurt-Ditor,javore,mujore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
184357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qira ne lagjen Tophane, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi .
Gjendet ne katin e 1 dhe te 2, me siperfaqe prej 85 m2, nxemje qendrore, hapesiren per parking vetem per banoret, uje 24 h.
Banesa eshte me kete renditje :
- Sallon
- Kuzhine
- 1 Dhome gjumi
- 2 Ballkona
- 1 Shpajz
- 1 Banjo
- Parking
Banesa posedon nxemje kolektive me pelet e cila perfshihet ne cmimin e qirase.

Banesa ofrohet me qira per kohe te shkurte dhe te gjate.

Banesa gjendet ne objekt te vecante ku qasje ne hyrje dhe oborr kane qasje shume pak banore.

Numri kontaktues: 044- 56 77 67
Viber: +38344455407
Informata rreth publikuesit
miri
Prishtinë
044567767
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »