SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesat 60m2 ne shitje ne Rrugen B !DELTA
Çmimi :
€940.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesat 60m2 ne shitje ne "Rrugen B" ose me saktsisht afer Emona City
Banesat kane kete renditje: nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo, ballkon dhe shpajz.
Ndodhen ne katet dy perkatesisht gjashte, çmimi per m2 eshte 940€
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »