SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
184373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 me qira te "Qafa" afer Komunes se Prishtines
Ka kete renditje: sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkonin.
Ndodhet ne katin e katert, me nxemje me rryme(kalldaj)
Preferohet per familjar
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »