SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa luksoze 60m2 me qira te Siriusi !DELTA
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa luksoze 60m2 me qira te "Hotel Sirius"
Banesa ndodhet ne katin e tete me ashensor funksional non stop, ka kete renditje: dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkonin.
Posedon uje 24hr ne rast te nderprerjes hyn ne funksion rezevari, hyrja si dhe ashensori te gjitha jane me kartela(chip) objekti posedon siguri te larte me kamera, banesa ka ndriçim ne gjithe hapsiren
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »