SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti afarist 900m2 me qira ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
900 m²
ID e produktit :
184376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 900m2 dhe 4 ari truall me qira ne "Lakrishte" me saktesisht ne rrugen "Tirana" magjistralja Mitrovice-Peje
Shtepia ka qene me qira me heret nga kompani te ndryshme me emer vendor dhe nderkombetar, ka pozite mjaft te favorshme per zhvillimin e organizatave ose institucioneve te huaja apo te bizneseve serioze
Posedon parkingun per vetura, cmimi diskutueshem
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »