SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa fantastike 83m2 ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
184378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me standarde europiane(e stiliti zviceran e para e ktij lloji ne KS) ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
Banesa ndodhet ne nje lokacion mjaft te favorshem dhe ka pamje met vertet fantastike qe ne Prishtine nuk eshte pare deri tashti
Ka termoizolim special, posedon ashensor funksional dhe ka depon ne podrum qe ne raste mund te shfrytezohet per ahengje familjare
Po ashtu posedon komoditet te larte sidomos per femijet te cilet kan ambient te vecant me lojra posht baneses, posedon po ashtu garazhden
Apartamenti ka kete renditje: dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine, bajno dhe ballkonin.
Ndodhet ne katin e trete me pamje piktoreske te qytetit dhe lokacionit te percaktuar.
Dokumentat ne perfundim, me cmim te arsyeshem dhe konkurrent te tregut
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »