SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Japim banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
184403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm banesa me qera banesat jan ne gjendje shum tmir jan te mobiluara ka 2 dhoma sallonin kuzhinen nje wc dhe nje banjo dhe nje shpajz ka parking te mjaftueshum gjenden afer shkolles se mesme dhe ambullantes ne malishev me qmim tevolitshem Per me shum informata kontaktoni:044200249 ose Viber:+38344200249

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gashjani
Malishevë
044200249
Qerdhja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »