SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
184456
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Breg te Diellit, banesa gjendet te restaurant Gizi, ka afer shkollen Ismail Qemaili, e mobiluar ne teresi, 76m2, ka ngrohje qendrore
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy ballkona
- koridor
- shpajz
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesja banese dhe ofertave te tjer aju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »