SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE EMSHIR-NARTELI
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
128 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
184476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Emshir ngat Lesnes, tebanesat e Nartelit.
Banesa gjndet ne katin e 1, ka 128m2 dh ka kete rendije:
-sallon dhe kuzhine
-dy dhoma gjumi
-banjo
-korridor
-ballkon

cmimi 750euro m2.

Kontakti:
044 433 667 / 049 968 171
+38344 433667 / +38349 838866
search-agency@live.com

o.jet
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »