SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 2+1 ne fresk / Tirane / Shqiperi
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
184480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti ka punime shume cilesore , ndodhet ne katin e 3 banim me nje orientim lindje-veri. Shitet totalisht i mobiluar dhe me te gjithe paisjet e nevojshme per nje jetes komode. Disponon certifikate pronesie . Cmimi eshte i negociueshem
Per me shume informacion me kontaktoni.
06972030826
Informata rreth publikuesit
Eraldo
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »