SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES OBJEKTIN 2500M2 - 3KATSHE
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Madhësia :
2500 m²
ID e produktit :
184495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes/Jap meqira Objektin 2500 m2, 3Katshe, dhe 63Ari toke, gjendet ne Kilometrin e 1 Prishtine - Mitrovice, prapa Gjinit te Tepihave.

Cmimi i qirase eshte 5000 euro.(i duskutueshem)
Cmimi i shitjes 1.5 milion euro.


Mund te na kontaktoni :
044 433 667 / 044 968 171
+38344 43367 / +38349 838866
search-agency@live.com

O.alb
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »