SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen dy banesat 94m2 ne shitje Nartel Center !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
184557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen dy banesat 94m2 ne shitje ne shitje ne Nartel Center
Banesat ndodhen ne katet 10 dhe 16, me saktesisht 5 dhe 11 per arsye se katet e para jane te gjitha lokale.
Banesat jane te ndara ne dy llamella A dhe B, kompleksi i banimit posedon leje urbanistike, ndertesat jane me standarde uropiane - 24hr uje depo per cdo njesi banimi 2-4m2, ashensori 24 ore (ne mungese te energjise elektrike aktivizohet gjeneratori) fasada termike, hapsirat e shkalleve te mbrojtur me sistem kunder zjarrit dhe dyer zjarrqendruese
Dyert dritaret qe te gjitha jane prodhim gjerman, parket bungu kondicioner me sistem ditor, llogaria e siperfaeve eshte bruto, muret qe ndajn dy njesi banimi llogariten te pergjysmuara ndersa muret e brendshme dhe te jashtme llogariten komplet. Terasat me siperfaqe me te madhe se 7m2 llogaritet 50% e siperfaqes.
Menaxhimi i mirembajtjes se baneses eshte ekskluziv nga NARTEL
Lajmeruese zjarri ne secilen kuzhine te njesise banimit, instalim te thithjes se pluhurit ne cdo kthine te baneses.
Cmimi per banesen ne katin e dhjete eshte 1100€ per m2
Cmimi per banesen ne katin e gjashtembedhjete eshte 1050€ per m2
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »