SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Shitje ne Breg te Diellit 2+1
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
184564
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Ofrohet Banese ne Shitje ne lagjen Bregu i Diellit.Banesa gjendet ne katin perdhese eshte 86m2 dhe eshte gjysme e mobiluar.
Banesa ka kete renditje;
- Sallon dhe Kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Wc
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 105 000

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »