SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITEN) BANESA me sipërfaqe të ndryshme në Bregun e Diellit të rrethi afër Standardit
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
184576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten BANESAT në përfundim e sipër me sipërfaqe të ndryshme në Bregun e Diellit të rrethi afër Standardit rruga B, Xheladin Hana.

Katet nga 2 deri në 7-të. Sipërfaqet: (92.51m²), (93.05m²), (94.15m²)

Renditja e Banesës 92.51m²

- Qëndrim Ditor

- Kuzhinë me Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Teras


Renditja e Banesës 93.05m²

- Qëndrim Ditor

- Kuzhinë me Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Teras


Renditja e Banesës 94.15m²

- Qëndrim Ditor

- Kuzhinë me Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Teras

(Banesat janë të gatshme në muajt Prill - Maj 2018)

Ndërtimi sipas standardeve të larta Europiane me materiale të cilësisë së lartë.

Banesat janë funksionale, ekonomike dhe ofrojnë një komfor adekuat për kategorinë e banimit, dhe si të tilla kane ndriçim të mjaftueshëm gjatë tërë dites.

Janë projektuar gjithnjë në bazë të normave dhe standardeve në fuqi, me leje ndërtimore.

- Çmimi 950 € për m²

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »