SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj ne shitje Banes eksluzive ne Ulpianë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
184579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa eksluzive ne Ulpianë afër Fontanës e cila renditet ne katin përdhes. Banesa posedon gjithsej 55m2 në dokumentacion ndërsa mbi 70m2 bruto, në pjesen e saj të brendshme ndahet në sallon+kuzhinë, dy dhoma gjumit, banjo. Banesa është shumë e pershtatshme per lokal, Banesa është e mobiluar dhe e renovuar në tërsi. Banesa është e inkuadruar në nxemje të qytetit(termokos).Përkthim i menjëhershëm. Banesa shitet komplet e mobiluar
Cmimi me marrëveshje
Për info 049 313 715 (viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »