SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte_banese ne shitje ne Pejton
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
184600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje ne Pejton, ndertim i Nartel Group, kati i 9-te, lift funksional, e gatshme per banim, 97m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
- shpajz
Qmimi 1000 euro/m2

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »