SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Magjistralen Prishtin-Shkup - Kodi1100
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
184607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Veternik - Kodi 1100

Lokacioni: Magjistralen Prishtin-Shkup Afer Spitalit IHC dhe Spitalit Otrila

Siperfaqe: 240 M2

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- 2 Banjo
- 3 Terasa
- Shpajz

Posedon:

- Garazhd 60 m2
- Obor 4.5 Ari
- Nxemjen Qendrore
- Uj 24 H

Çmimi €900

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »