SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET# banesa EKSKLUZIVE me sip 97.77m2(kati 1) në DRAGODAN (kompleksi REDONI)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
97.77 m²
ID e produktit :
184639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET# banesa EKSKLUZIVE me siperfaqe 97.77m2 (kati i parë)në DRAGODAN (kompleksi REDONI)▪️Kompleksi REDONI ka një ndërtim shumë cilësorë dhe modern..ka një pozitë mjaftë të mirë për banim..lokacioni ia mundëdon qasjen e lehtë në qender të qytetit dhe pjesët tjera..▪️Banesa me sipërfaqe 97.77 ka pamje ka qendra e qytetit ështëbe gatshme per banim dhe ka këtë renditje:➖qëndrim ditor➖2 dhoma të fjetjes➖kuzhina➖banjo➖wc➖depo➖2 terasaQmimi me MARVESHJE📞+38345653447alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »