SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Komode me Qira ne Breg Diellit - Kodi 0918
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
ID e produktit :
184652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0918

Lokacioni: Te Ambulanca dhe Oxfordi

Siperfaqe: 51 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Uj 24 H
- Parking
- Mirembatje te Hymjes
- Banesa eshte e Renovuar

Çmimi €250

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »