SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze ne Qender te prishtines
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
184659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender rrej sheshit dhe afer Ringsit te policia 92 ne prishtine banesa esht me nxemje te termokosit po ashtu edhe Klimen dhe ka sallonin vet kuzhinen vet dhe nje dhom gjumi ballkon banjon esht shum luksoze dhe gjindet ne katin e par qmimi i diskutushem te interesuarit te lajmerohen ne numrin 045 876 940 ose viber 37744 427 147

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
045 876 940
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »