SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy Shtepi te 4 Llullat
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
184682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy Shtepi ne Shitje te 4 Llullat.
Shtepite kane 2 kate ,gjithsej me siperfaqe prej 370 m2 (njera shtepi ka 250 m2 dhe tjetra 120 m2).
Oborr 2,5 ari .
Shtepite jane te leshuara me qira (650 €/muaj per njeren shtepi dhe 250 €/muaj lokali ne shtepine tjeter).

Çmimi ne total : 550,000 €.

Tel:045478477/045560960
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »