SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 100m2 me qera B. I Diellit-STANDARD.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
184692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit, në kompleksin e ndërtuar nga kompania STANDARD (banesat e komunës), afër furrës së bukës QERIMI 2, është e mobiluar sic shihet në foto dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Kuzhinë me trepezari
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »