SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHEKOSOVE,TE FUSHA E FUTBOLLIT
Çmimi :
€42,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
184710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne fushe kosove te fusha e futbollit.
Banesa gjendet ne katin e 1, 83m2. dhe ka kete renditje:
-dhome neje dhe kuzhine
-dy dhoma gjumi
-banjo
-korridor
-ballkon

Cmimi 42 500 euro.

Kontakti:
044 43 667 / 044 968 171
+38344 433667 / +38349 838866
search-agency@live.com

O.val
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »