SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANSEN NE FUSHEKOSOVE,OBJEKTI BANESOR 'ELIZA'
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
184712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Fush Kosove afer shkolles M.Grameno Objekti Banesor 'ELIZA' .Banesa gjendet ne katin e 8-të, Objekti ka leje ndertimi,posedon parking, kend i lojrave per femije
Siperfaqe 115m2 dhe ka kete renditje:
- dhome ndeje
-3dhoma gjumi
-shpajz
-korridor
-2 banjo
-ballkon,


Qmimi me ofert: 50.000€ /fiks

Kontakti :
044 433667
+38344 433667
search-agency@live.com

O.Alb
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »