SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE EMSHIR - TE NARTELI^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
184715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Emshir me saktesishte ne Kompleksin banesore Nartel. Banesa gjindet ne katin 8 (lifit punon) banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Cmimi diskutohet, depoziti i obligueshem..

Kontakti:
mob: 044 968 171/ 049 838 866/ 044 433 667
viber: +38349 838866
email: search-agency@live.com

o.lir
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »