SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA - Ne Podujeve
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Oxhak
ID e produktit :
184716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa në shitje në qender te qytetit të Podujevës, në rrugën Zahir Pajaziti. Banesa ndodhet përball xhamis së qytetit, me pamje fantastike nga lumi Llap. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka orientim perendimin.Banesa ka 46 metra katror dhe përbëhet prej:
-sallon të madhë
-kuzhin dhe truezari
-dhomë fjetje të vogel
-banjo dhe koridor.
Qmimi i banesës është 31.000 €, Për informata tjera dhe për të caktuar termin për ta parë banesën, ju lutem më kontaktoni ne nr. e tel. 044/111-821 dhe 045/912-994�Pronari i banesës
Informata rreth publikuesit
Bujaar
Besianë
045 912 994
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »