SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 93m2 me qira në Aktash.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
184722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Aktash afër kolegjit Iliria.
Banesa ndodhet në katin II-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon më Kuzhinë dhe Tryezari
| 2 Dhoma të Gjumit
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337(viber)
ëëë.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »