SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
184791
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Ulpiane, e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 5-te, ka nxemje qendrore me Termokos, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth keaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »