SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 35m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
184853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 35m2 me qira ne "Qender" ose me saktesisht ne "Pejton" ne rrugen Garibaldi
Zyra ka hapsire pune 35m2 ne te cilen perfshihet edhe kuzhina e cila eshte e ndare nga njesite e punes.
Ndodhet ne katin e katert me ashensor non stop funksional dhe ne dispozicion vetem per zyre
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »