SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
184855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne "Lakrishte" tek "Bulevardi Bill Clinton" kompleksi Dukagjini residence
Banesa eshte me renditje dy dhomeshe, salloni, kuzhina me tryezari, banjo, wc, ballkon me pamje piktoreske dhe hapesire komunikimi.
Ndodhet ne katin e njembedhjete me pamje te bukur te qytetit nga rrethi.
Çmimi per m2 eshte 1000€
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »