SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 104m2 ne shitje ne Lakrishte(Dukagjini Residence) !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
184859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 104m2 ne shitje ne "Lakrishte" ose me saktesisht afer "Bulevardit Bill Clinton" ne llamellen A2 tek Dukagjini Residence
Ka kete renditje: dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina me tryezari, depo, dy banjo dhe ballkonin.
Ndodhet ne katin e njembedhjete me ashensor funksional non stop
Çmimi per m2 eshte 1000€
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »