SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAGJEN E MUHAXHERVE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
184893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen e muhaxheve, afer objektit kulla e muhaxherve, ndertues Besa Komerc.
Banesa gjendet ne katin e pare, me nxemje qendrore
ka 66m2 dhe ka kete renditje:
- Sallon dh kuzhine
-dhome gjumi
-banjo
-korridor
-ballkon

Cmimi 250 euro.

kontakti: 044 968 171 / 049 838 866
+38349 838866 viber
search-agency@live.com

O.arb
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »