SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qira ose shitje në Marigona 2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
680 m²
ID e produktit :
184903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim shtëpinë me dy hyrje në " Marigona 2" (50 metra nga Baumarketi) në Veternik, Prishtinë.
Katet përdhesë kanë dhomën e madhe të ditës, kuzhinën, nga një dhomë gjumi, një banjo dhe një depo.
Katet e para kanë nga dy dhoma gjumi (njëra me kloset) ,një banjo dhe dhomën për larjen dhe terrjen e rrobave.
Në katet e dyta ka edhe nga një dhomë ( pune apo gjumi) dhe terrasën e madhe të mbuluar (diku 150 metra katror), e cila mund të shfrytëzohet ndaras por edhe nga të dy shtëpitë, e bashkuar. Ideale të shfrytëzohet edhe për atelie.
Shtëpia është e rrethuar me rrethojë, ka një kopsht dhe dy vende parkingu. Që do të thotë që secila shtëpi i ka gjithsejtë nga 4 dhoma gjumi, nga një sallon të madh me kuzhinë dhe nga dy banjo.
Ka ujë 24 orë (2 rezervuar nga një mijë litra) si dhe nxemjen qendrore me pelet ( të vendosura në një aneks ekstra të ndërtuar prapa shtëpisë)
Katet përdhese dhe katet e para kanë roleta alumini.
Shëpia është e izoluar me fasadë 12 cm. Përveq kabllos ka edhe antenë satelitore. Prapa shtëpisë ka edhe një aneks, ku jane rezervuaret e ujit, kalldaja e ngrohjes si edhe nje dhome (diku 17,5 metra katror) me hyrje te veqante, per depo.
Shtëpia ka, komplet me gjithë terrasë, 628 m2 dhe oborr 174 m2.
Shtëpia është e legalizuar.
Çmimi i qirasë është 750 euro në muaj ose për një shtëpi 219 mijë euro (e mobiluar). Shtëpia shitet edhe e pa mobiluar apo pjesërisht e mobiluar. .
tel.; 045 506 508 dhe viber 0037745 506 508.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »