SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 113m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
113 m²
ID e produktit :
184916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa fantastike 113m2 ne shitje ne lagjen "Tophane", banesa me nje pamje piktoreske ndodhet ne katin e shtate, me kete renditje: tre dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, wc dhe dy ballkona.
Banesa eshte e gatshme dhe bartet menjehere te noteri. Çmimi i diskutueshem
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »