SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne Lagjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€87,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
184944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne "Lagjen e Spitalit" afer EULEX
Banesa posedon tre dhoma gjumi, sallon me kuzhine, shpajz, banjo dhe 2 ballkona
Mjaft luksoze dhe me pamje te bukur te qytetit ndodhet ne katin e trete te banimit pa lift., ofrohet ne shitje me mobilje ndertim i ri
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »