SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 86m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
184946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 86m2 ne shitje ne lagjen "Tohpane" ose me saktesisht ne rrrugen Lidhja e Lezhes
Posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon
Me pamje mjaft te mire dhe prespektive, ndodhet ne katin e peste me lift funksional, eshte me leje ndertimi
Ofrohet me mobilje ose pa
Çmimi me mobilje eshte 73000€, ndersa pa mobilje eshte 65000€ i diskutueshem
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »