SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 ne shitje ne Emshir !DELTA
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
184948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 ne shitje ne lagjen "Emshir" ndodhet ne katin e shtate me ashensor funksional 24/7
Ka kete renditje dhoma e gjumit, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkonin, me nje ndertim met vertete te mire
Bartja menjeher tek noteri, cmimi konkurrent 650€ m2
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »