SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 108m2 ne shitje ne Rrugen C !DELTA
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
184953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 108m2 ne shitje ne "Rrugen C" ose me saktesisht ne kompleksinHyjnesha(KAWA), banesa ndodhet ne katin e katert me ashensor funksional 24/7
Me nje ndertim modern dhe cilesor banesat jane ndertuar me standarde europiane, posedon flete poseduese dhe eshte pjese e planit urbanistik te komunes.
Ka pamje nga rrethi qe lidhe rruget, me kete renditje: tre dhoma te gjumit, qendimin ditor me kuzhine, dy banjo dhe terasen 950€ m2
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »